KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13374397

nr 1337 4397

Edlef ter Haar Romeny

(1926-2017), Sverige

Oljemålning, Signerad, 1989. Olja på duk, 38x55cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 13 juli 2020
kl 18:37:53

11/7 02:12:12 1      Vinnande bud

Edlef ter Haar Romeny

Läs mer om Edlef ter Haar Romeny